O DAHUA

Dahua Technology Co. LTD w ciągu ostatnich kilkunastu lat w pełni rozwinęła swoją ofertę, dysponując na tę chwilę pełną gamę urządzeń. Jest to jeden z największych dostawców profesjonalnych urządzeń do monitoringu wizyjnego. W ofercie DAUHA można znaleźć wszelkie urządzenia od kamer analogowych, wszelkiego rodzaju rejestratorów, poprzez autorski standard HDCVI, po wielomegapixelowe kamery sieciowe.

dahua

Dzięki tak szerokiej ofercie, produkty DAHUA są stosowane w wielu dziedzinach, takich jak transport, inteligentne budynki, telekomunikacja, energetyka, czy nawet bezpieczeństwo publiczne i bankowość.

Główna siedziba znajduje się w mieście Hangzhou w Chinach, lecz biura jak i przedstawiciele handlowi znajdują się na całym świecie, co sprawia że produkty DAUHA są znane na wszystkich kontynentach.

Firma prowadzi szerokie badania co przyczynia się do rozwoju i odnajdywania nowych technologii. To wszystko dzięki temu, że firma DAHUA zatrudnia ponad 3000 osób które każdego dnia pracują nad jeszcze lepszą technologią, a DAHUA od wielu lat może dostarczać swoim klientom sprawdzone i nowoczesne rozwiązania między innymi z dziedziny CCTV.


Kamery IP

Kamery rejestrujące i przesyłające obraz na żywo bezpośrednio przez sieć IP, umożliwiając uprawnionym użytkownikom obserwację na miejscu lub z oddalonego stanowiska.

Rejestratory

Rejestratory służące do zapisu i prezentacji przesyłanych przez kamery obrazów oraz dźwięku.