Wideodomofony

Zastosowanie wideodomofonu jest bardzo przydatnym i praktycznym narzędziem służącym do kontroli dostępu we wszelkiego rodzaju budynkach takich jak domy jednorodzinne, bloki mieszkalne, osiedla czy firmy. Urządzenie sprawdza się wszędzie tam, gdzie wejście do budynku jest oddalone co uniemożliwia łatwą identyfikacje osoby przy wejściu. 

Wideodomofon poza tradycyjną metodą komunikowania się z osobami znajdującymi się przed drzwiami, posiada możliwość transmisji obrazu na żywo.

Podstawowy zestaw wideodomofonu składa się z panelu zewnętrznego – montowanego przy głównym wejściu, oraz stacji wewnętrznej, czyli monitora do obsługi i zarządzania systemem.

Wideodomofon

DESIGN

Nowoczesny design sprawia że zarówno panel zewnętrzny jak i monitor wewnętrzny idealnie wpasuje się w wystrój każdego pomieszczenia.

Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu aby spełniał Twoje oczekiwania.

Panel zewnętrzny

Panel zewnętrzny może składać się z wbudowanej kamery, głośnika, klawiatury, czy specjalnemu czytnikowi breloków, przy pomocy których można otworzyć drzwi.

Stacja wewnętrzna

Stacja wewnętrzna ma za zadanie zintegrować ze sobą panel zewnętrzny. Składa się z wysokiej jakości wyświetlacza odbierającego obraz z panelu zewnętrznego. Do jej obsługi służy dotykowy panel, lub dostępne przyciski. Niektóre modele mają możliwość podłączenia do aplikacji mobilnej.

Zobacz również

MONITORING CCTV

Monitoring który czuwa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Nagrywaj i odtwarzaj nagrania z dowolnego miejsca!

SYSTEMY ALARMOWE

Specjalna czujka wykryje każdego niepożądanego gościa.

Bądź bezpieczny podczas nieobecności!

KONTROLA DOSTĘPU

Dzięki systemowi kontroli dostępu możesz sprawować pełną kontrolę wewnątrz budynku oraz poza nim.

Miej kontrolę nad wszystkim!

OBSŁUGA IT

Dobierzemy urządzenia, przeprowadzimy ich instalację oraz pełną konfigurację.

Zadbamy aby Twój sprzęt działał bez zarzutów!